Pages

28 August 2011

Mama masáž

Najúčinnejšie uvoľnenie mojich tehotenských boliestok mi poskytla mama masáž v Sabai. Iné tehotenské masáže som zatiaľ neskúsila a pravdupovediac skúšať neplánujem, takže neviem porovnať.

I finally got a relief from my pregnancy aches and pains from a mama masage in Sabai - Thai massage centre. I haven't tried any other pregnancy massage and honestly I am not planning to, so I cannot make any comparisons yet. 

Do Sabai chodím pravidelne raz do týždňa. Prvý raz som musela masáž predychávať a občas aj zatínať zuby -  a to nie som žiadny thajsko-masážny nováčik. Pravidelné uvoľnenie mi evidentne prospelo. Druhá návšteva bola ešte chvíľkami nepríjemná, no tretí a štvrtý krát som si užila naplno.

Odporúčam každej nastávajúcej mamičke.

Mimo Bratislavy sa dá thajská tehotenská masáž absolvovať aj v Piešťanoch. Z časových dôvodov som tam nakoniec nešla, ale na masérku mám výborné referencie.

Chodíte aj vy na tehotenskú masáž? Kam chodíte najradšej?


POZNÁMKA: sabai mi za tento článok neplatí. Na blogu sa však rada podelím o produkty a služby, ktoré oceňujem a myslím, že môžu byť užitočné aj pre vás. Ak sa tu objaví platený článok, upozornenie nájdete v titulke príspevku.


picture from: here

I go for a massage regularly once a week. The first time I really had to breath through the pain, even clench my teeth - and I must say I'm no thai massage newbie. I benefited from regular visits though. The second massage was still a little unpleasant but the third and fourth time was a complete bliss.  


I really have to recommend this to every expectant mom. 

Outside of Bratislava you can have a pregnancy massage in Piešťany. I haven't tried this one after all because of lack of time but I had good references for the masseuse. 

Do you also go for pregnancy massage? Where do you like to go the best?

DISCLAIMER: I didn't get paid by sabai to write this blog post. I simply like to share products and services which I appreciate and I think you may too. If ever a paid post appears on this blog you will be notified in the post subject. No comments:

Post a Comment